Minanna.com Saten Elbise Modelleri

Biz bayanlar olarak davetlerde ve özel eğlencelerde parlak kumaşlardan yapılmış elbise tercihleri genellikle saten kumaşlı tasarımlardan yaparız. Eğlence olarak bilinen düğün, nişan, nikah törenleri, özel yemeklerde genel olarak saten elbise modelleri sıklıkla giyilmektedir. Saten kumaş parlaklığı ile yeterince dikkat çekmektedir. Bunun yanında bu elbisenin renk seçimi yapılırken dikkat çekici bir renk kullandığınız zaman örneğin (kırmızı gibi) girdiğiniz ortamda gerçekten büyüleyici bakışları kendinizin üzerinde toplayabilirsiniz.Günlük elbise modelleri de saten kumaş kullanıldığı zaman gayet hoş bir görünüm kazandırılarak saten elbise modelleri kategorisine dahil edilebilmektedir


Yumuşak ve kaygan kumaş yapısı ile bilinen bu elbise modellerin tek sevilmeyen özelliği çok çabuk kırışıyor olmasıdır. Mini, askılı, straplez modellerde tasarlanan saten elbiseler sizi şık ve güzel gösteren elbiseler olarak bilinir. Saten elbiselerin bir bayanı şık göstermesinin yanında bayanlar rahat hareket edebilecekleri elbise tercihleri de yapmaktadırlar. Özel davetlere sık katılan bayanlar rahatlığı kullanacakları saten elbisede aramaktadırlar; fakat her zaman özel yemek ya da davetlere katılmayanlar için bu konu o kadar da önem taşıyan bir konu olmamaktadır.


Saten elbise modelleri hakkında bilgi edinebilmek amacıyla internetten de yararlanabilirsiniz. Mağazalara gitmeden önce modelleri araştırıp size yakışabilecek ya da moda olan modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Saten modeller arasında asimetrik kesimlerle tasarlanan kısa elbise modelleri de çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yılbaşı ve sevgililer günü ve özel geceler için tasarlanan kırmızı saten elbiseler bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA