Minanna.com

Moda olan her şey gün geliyor demode oluyor o yüzden modayı iyi takip edip hep yeni ürünler takip etmek zorundayız aslında, minanna.com ‘da tam aradığınız özellik de bir site bu yüzden,

Fiyatlar neden ucuz neden bu kadar uzun süre beklemek zorundayız gibi sorular alıyoruz. Evet ürünlerimiz Çin ‘den geldiği için fiyatlar Türkiye ‘deki Abiye ve Elbise Modellerinden ucuz Kalitesi ise aynı ,Ürünler neden geç geliyor. Bu tamamen bizim Türkiye’deki Gümrükle alakalı bir durum bizim içinde çoğu zaman sıkıntı yaratan bir durum, onun için en iyi satıcılarla ticaret yapmaya gayret gösteriyoruz.

Ne Kadar Güvenilir Bir Firmayız ?

Buya Grup Elekt.Hizm.San.Tic.Ltd.Şti. firmasına bağlı Minanna olarak Instagram takipçi sayımız 275 bin civarında bu dun olan yada 1 günde satın alınarak olan bir durum değil Firmamız 3 Senedir Instagram da yavaş yavaş büyüyerek bu duruma gelmiştir. Web sayfamıza kayıtlı müşteri sayımız 132 bin kişidir . Aylık site giriş sayımız 124.499 ziyaretçi, 3 sene boyunca Abiye elbise ve Bayan Giyim üzerine teslim ettiğimiz sorunsuz sipariş sayısı sadece web sayfamızdan 235 bin adet sipariştir. Bunun dışında firmamızın tek yaptığı iş Minanna.com değildir.

Güvenle Abiye, Elbise Bayan Giyim adı altında aklınıza ne geliyorsa gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir.